Marketing nieruchomości

Najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku

Najlepszy Stosunek Ceny do Jakości na Rynku

Krea Development

Marketing Inwestycji wyprzedzający konkurencję i czasy

Działając w branży od 2011 roku dostrzegliśmy, że wiele firm deweloperskich pracuje na kilku narzędziach równolegle. Rozwiązanie na pierwszy rzut oka dobre, gdyż każde narzędzie daje inne możliwości i wpływa w inny sposób na efektywność pracy. Natomiast pojawiają się problemy natury bieżącej, czyli coś wprowadzone w jednym systemie musi być często ręcznie przeniesione do kolejnych. Synchronizacje są skomplikowane i kosztotwórcze. Osoby obsługujące dane systemy zamiast zajmować się efektywnymi działaniami poświęcają swój cenny czas na wprowadzanie danych do systemów.

Rozwiązaliśmy te problemy. Stworzyliśmy jeden system, który będzie przede wszystkim ułatwiał codzienną prace, automatyzował wiele procesów oraz niwelował zwykłe ludzkie pomyłki.

Nowy system CRMS to połączenie strony www z systemem CMS i CRM w jednym.

Strategia

Strategia Inwestycji/Inwestora w oparciu o Archetypy Marketingowe wraz z propozycją 3 nazw i logo

Grafika

Wszelkie materiały graficzne: foldery, wizytówki, papier firmowy, branding ogrodzenia inwestycji i biura sprzedaży, karty lokali itp.

Strona www

Nowoczesna strona www o wyjątkowym designie, intuicyjnym działaniu oraz dostosowana do SEO i SEM. Wszystkie funkcjonalności o jakich pomyślisz są już przez nas opracowane.

Social Media

Prowadzenie Social Media (Facebook, Instagram, Wizytówka Google, Tik Tok). Angażujące wpisy docierające do właściwych odbiorców.

Kampanie reklamowe

Kampanie w Google Ads i Facebook – dotrzemy do 94% osób korzystających z Internetu. Wyselekcjonujemy kanały aby nawadniać lejek sprzedażowy zaangażowanymi użytkownikami.

Współpraca i nadzór

Współpraca i nadzór nad efektami portali nieruchomościowych. Sprawdzimy, które działania przynoszą klientów, aby optymalnie pożytkować budżet.

Wizualizacje 3D

Wizualizacje 3D zewnętrzne i wewnętrze wraz z Aksonometriami, Wirtualnymi Spacerami czy rzeczywistością rozszerzoną

Opieka marketingowa

Stałe wsparcie 6 wybitnych specjalistów od Marketingu Internetowego, dzięki czemu prowadzenie marketingu i sprzedaży będzie niczym jazda sportowym samochodem po torze. Gładka, precyzyjna i realizująca wyniki.

Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach, dzięki którym zdobędziesz przewagę na rynku?

Skontaktuj się z nami!

Marketing nieruchomości

Przekonaj się jaki komfort i efekty zapewnia Opieka Marketingowa:

Support - Raporty/Analizy/Wnioski

Na ich podstawie dokonujemy zmian i sugerujemy nowe rozwiązania i strategie oraz zapewniamy bieżące raportowanie i support techniczno tematyczny.

Strona internetowa

Bieżące analiza strony internetowej i jej obsługa: poszczególnych modułów, treści, podstron i funkcjonowania serwisu. Bieżące aktualizacje: dodawanie zdjęć z budowy, aktualności, banerów, zmiany w sliderach, grafikach i treściach na stronach, optymalizacja pod kątem zmieniających się wytycznych, analiza zachowań użytkowników i sugerowanie zmian poprawiających konwersje (SEO UX i UI).

Content Marketing

Content Marketing dla danej inwestycji. Przygotowywanie tekstów na stronę internetową, do wpisów na Facebook, w kampaniach Gogle Ads i mailingowych. Dodatkowo jeden artykuł miesięcznie na stronie.

Wizyty w biurze

Wizyty miesięczne w biurze sprzedaży/siedzibie. Ważny element współpracy, dzięki któremu ustalane są strategie komunikacji danej inwestycji na kolejny okres (tydzień/miesiąc). Otrzymują Państwo również wiedzę dotyczącą online marketingu, którą chętnie się dzielimy i wspólnie ustalamy jak te informacje można wykorzystać na korzyść inwestycji i dewelopera.

Grafiki reklamowe

Grafiki na potrzeby strony www, kampanii Gogle Ads, kampanii Social Media, portali internetowych, do postów Facebook, LinkedIn, Google Maps oraz Mailingów.

Współpraca i nadzór

Współpraca i nadzorowanie efektów portali mieszkaniowych. Wiemy z jakiś rozwiązań korzystać aby optymalizować koszty i zwiększać efekty.

Kompetentni pracownicy

Do dyspozycji po naszej stronie jest aż 6 ludzi: Strateg Marketingowy, Grafik, Copywriter, SEOwiec, Programista i Social Media Manager

Marketing nieruchomości

Dlaczego warto nawiązać z nami kompleksową współpracę?

 • będziecie Państwo pracować z ekspertami, jesteśmy wyspecjalizowanymi praktykami z wieloletnim doświadczeniem, mamy za sobą wiele projektów i szeroką wiedzę. Współpracując z nami unikniecie Państwo kosztownych błędów, ponieważ wiele scenariuszy sprzedaży i marketingu mamy już przepracowanych,
 • odpowiedzialność za efekty spoczywa w jednych rękach. Unikniecie Państwo sytuacji, w których odpowiedzialność przerzucana jest między firmami/osobami a Państwo będziecie musieli poświęcać swój cenny czas na rozwiązanie sytuacji,
 • wykorzystamy swoją wiedzę i doświadczenie marketingowe zdobyte przez ostatnie 11 lat w prowadzeniu marketingu dla wielu deweloperów z całego kraju,
 • gwarantujemy pełne zaangażowanie w realizacji ustalonych celów,
 • chętnie dzielimy się naszą wiedzą podczas cyklicznych spotkań. Dzięki naszemu doradztwu będziecie mieli Państwo pewność podejmowania słusznych decyzji.
Marketing nieruchomości

Niektóre smaczki, które realizujemy podczas działań Marketingowych dla inwestycji:

 • Integracja z nowym narzędziem, który blokuje ruch botów na stronę, dzięki czemu można zaoszczędzić do 30% budżetów na kampaniach w Google i Facebook.
 • Integracja z narzędziem do monitorowania z jakich kanałów są połączenia telefoniczne.
 • Automatyczne wysyłanie ofert do klientów z mieszkaniami o zakresie metraży +/- 5m2.
 • Statystyki otwierania ofert przez klientów, dzięki czemu kontaktujemy się z tymi najbardziej zaangażowanymi.
 • Pełne statystyki inwestycji i mieszkań, niezbędne do podejmowania strategicznych decyzji
 • Zarządzenie każdego rodzaju inwestycjami, samodzielne dodawanie lokali jak również zmiana ich statusów.
 • Wyszukiwarka po kryteriach, graficzny wybór kondygnacji lub obrotowy budynek z możliwością wyboru mieszkania z elewacji.
 • Automatyczne generowanie umów dla klientów
 • Dodawanie harmonogramów płatności.
 • Obsługa zmian lokatorskich, usterek i rękojmi.
 • Rezerwacje lokali online.
 • Kolejkowanie Rezerwacji wraz z automatycznym powiadomieniem o zmianie statusu.
 • Wprowadzenie rozwiązań typowych dla e-commerce: okienko z informacją ile osób ogląda w tym momencie inwestycje i ile osób ogląda konkretny lokal itp,
 • Czat online, call-back
 • Lista klientów z exportem danych.
 • Synchronizacja statusów z portalami nieruchomościowymi.
 • Synchronizacja z zewnętrznymi narzędziami i systemami.
 • Synchronizacja z Facebookiem, aby wpisy pojawiały się automatycznie na Fanpagu, jeśli na stronie będzie dodana nowa aktualność lub nowy postęp budowy.
 • Wszystkie materiały niezbędne do przygotowywania wpisów w Social Media umieszczone w jednym miejscu.
 • Łatwe wyszukiwanie mieszkań podobnych albo mieszkań o tym samym rozkładzie na innych kondygnacjach
Portfolio

Nasze realizacje

Zapraszamy do naszego portfolio gdzie każdy z Was znajdzie inspiracje dla Swojej Inwestycji. Następny krok to zrealizowanie przez nasz zespół całego planu.

Zobacz więcej

Osiedle Miasteczko Greenwood

Zobacz wszystkie realizacje
Zobacz więcej

Inwestycja Przy Woronicza

Zobacz wszystkie realizacje
Zobacz więcej

Dwuetapowa inwestycja Przędzalniana, Księży Młyn

Zobacz wszystkie realizacje